Pred časom sme sa pustili do tvorby videí. Povedali sme si, že chceme priniesť naše poznatky do on-line sveta. Pre jednoduchý dôvod: Koľko krát za život meníme bývanie? Koľko krát za život meníme banku? Koľko krát za život meníme lekára?

Postupy, zákony, vyhlášky sa menia. Pred pár rokmi sme mohli platiť kúpu bývania v hotovosti, dnes sú platby obmedzené. V minulosti nám na inzerovanie našich nehnuteľností stačili, riadkové inzertné noviny. Dnes chceme HD fotografie a 360 videá. Preto sme sa rozhodli posúvať informácie cez naše nové video seriály

Pravidelne budeme prinášať  krátky video seriál *Bývanie a Infošky* Na témy ako: tipy, triky, riešenia, peniaze, skvelé bývanie. Podte sa pozieť na úvodné video.

 

Reality, financovanie zo zákulisia až k Vám domov, do Vášho smartfónu, tabletu, ale aj telky. Dnes si pozrieme jednu z najznámejších nehnuteľností, ktorú ponúkame na predaj. Michal Boťanský ByDoS Reality pripravili nové video.

 

 

Pokračujeme s naším seriálom o bývaní. Vo videu sa venujeme Prvo bývačom. Predstavte si že kúpite úplne po prvý krát nové bývanie, aké by to bolo? Také ako vo videu, či?

*Bývanie a infošky 3*

Jednoduchý, alebo náročný postup pri predaji rodinného domu. Nová časť nášho seriálu o bývaní.

Predávame byt. Návod o tom, ako postupovať pri predávaní bytu.

Odovzdávame nehnuteľnosť, video na dôležitú tému.

Kúpa bývania na bývanie, alebo investícia?

Náš developersky projekt vo Vrábľoch:

Krátkodobý prenájom nehnuteľnosti:

O realiťákoch:

O Nás, pre Vás:

Súvisiace články

Ceny nehnuteľností: Vráble Jar/2023

RD KROVINY 2022 – fotoblog

Rok 2020 v realitách