Zlaté Moravce je okresné mesto s 12.000 obyvateľmi. Ceny bytov sú priaznivé s porovnaním Vráble/Nitra/Levice. Cena pozemkov podporuje rozvoj bývania v rodinných domoch. Budujú sa nové štvrte. Podnikateľské prostredie je priaznivé. Nezamestnanosť mierne klesá. Infraštruktúra v meste je zvládnutá, jednu z hlavných križovatiek nahradil kruhový objazd a druhú hlavnú križovatku čaká výmena za kruhový objazd. Železnica má svoj skrytý potenciál, hlavne pre nákladnú dopravu. Mesto je napojené na rýchlostnú cestu R1. Nové nákupné centrum, stravovacie zariadenia, školy, samozrejme úrady nechýbajú v meste. Mesto má pred sebou dlhodobé výzvy ako je vysporiadanie sa s neprispôsobivými občanmi, udržanie mladých ľudí v meste a vytvoriť im lepšie pracovné príležitosti, parkovanie, v neposlednom rade zabezpečenie výstavby nových komerčných ale aj nájomných bytov.

Zlaté Moravce byty domy

Nová obytná štvrť v Zlatých Moravciach

Skúsenosti z výstavby bytových domov na Slovensku, zaviedli developera, do neďalekých Vrábľov, kde uviedol svoj projekt ŽITAVA II. Po úspešnom predaji bytov v prvom bytovom dome, spustil predaj bytov v druhej komerčnej bytovke na jeseň/2016. Medzi časom primátor mesta Zlaté Moravce oslovil developera, ohľadne stavby komerčných bytov v Zlatých Moravciach. Požiadavka bola postaviť moderné byty pre občanov mesta s  nízkymi mesačnými nákladmi na bývanie.

Byty Vráble

Bytový dom SO 101 vo Vrábľoch

Developer a realitná kancelária ByDoS Reality, prinášajú na zlatomoravecký trh moderné bytové jednotky. Sú na projektované tak, aby spĺňali všetky požiadavky ich budúcich majiteľov. Parkovacie státie pre autá, sklady, balkóny, loggie, výťahy, rozsiahle denné časti bytov, orientácia svetových strán, svetlosť obytných častí, súkromie na jednotlivých poschodiach, to všetko budú ponúkať.

ViOnovce bytový dom SO 01Bývanie v takomto bytovom dome, zaručuje komfort, nízke mesačné náklady na bývanie. Pokojné bývanie v novo – vybudovanej štvrti mesta. Je to výborná investičná príležitosť pre rodiny s deťmi. Prví majitelia  sa nasťahujú  do svojich bytov už v lete 2020.

3 izbový byt v Zlatých MoravciachJar/2018 Prebiehali prípravné práce.

ViOnovce bytový dom SO 01Jar/2018 Prípravné práce a budovanie základovej dosky.

ViOnovce bytový dom SO 01Leto/2018 Základová doska je takmer hotová.

ViOnovce bytový dom SO 01 Október/2018 Začínajú sa vyťahovať obvodové múry.

ViOnovce bytový dom SO 01 November/2018. Začiatky prác na druhom podlaží.

ViOnovce bytový dom SO 01Február/2019 Zakladanie tretieho nadzemného podlažia

ViOnovce bytový dom SO 01 Marec/2019 betónovanie vchodu č. 3, tesárské práce na vchode č. 2, vchod č. 1, dokončovanie priečok.

ViOnovce bytový dom SO 01 Apríl/2019 Štvrté podlažie v treťom vchode ukončené, príprava na betónovanie ďalšej dosky.

ViOnovce bytový dom SO 01

Máj/2019 betónovanie deky švtrého podlažia.

ViOnovce bytový dom SO 01

Jún/2019 betónovanie jednotlivých vchodov, príprava piateho podlažia

Júl/2019 Práce na piatom podľaží.

August/2019 Usádzanie okien, práce na piatom podlaží.

ViOnovce bytový dom SO 01

September/2019, usádzanie okien, drážkovanie elektrických rozvodov

ViOnovce bytový dom SO 01

Okóber/2019 Pokračovanie v usádzaní okien, začatie prác na streche

ViOnovce bytový dom SO 01

November/2019 Práce na streche, dokončenie usádzanie okien

Súvisiace články

Prvá radová v Zlatých Moravciach

Banská Štiavnica od nás pre Vás.

Mestský barokový palác, Banská Štiavnica