V nasledujúcich mesiacoch Vám priblížime pekné nehnuteľnosti v našom okolí, ktoré Vás potešia a inšpirujú no najmä dúfame, že Vás očaria rovnako ako nás.

Našou úplne prvou peknou nehnuteľnosťou je byt, ktorý sa nachádza priamo vo Vrábľoch na sídlisku Žitava. Byt sa nachádza v novovystavanej štvrti sídliska Žitava na štvrtom poschodí kde je z balkónu nádherný výhľad na okolie. 

Tento exkluzívny dvojizbový byt je veľmi dobre riešený a aj napriek tomu, že má 51m2 je v ňom všetko dokonca aj klimatizácia, ktorá sa čoraz viac stáva populárnou v domácnostiach.

Obývacia izba s kuchyňou

     Čoraz častejšie sa možno stretávať s prepojením kuchyne s obývacou izbou čo pôsobí veľmi príjemne a zväčšuje priestor bývania. Ani naša spomínaná nehnuteľnosť nie je výnimkou. 

Pekné nehnuteľnosti v okolí: Dvojizbový byt vo Vrábľoch

     Tento priestor je riešený tak, aby sa rýchlo neopozeral a bol stále zaujímavým šperkom celého bytu. Obývacia miestnosť je miesto kde, sa stretáva rodina, návštevy, priatelia je to miesto, kde trávime väčšiu časť dňa. Aj preto sa majitelia rozhodli zvoliť štýl, v ktorom sa všetci cítia útulne.  Obývacia izba je ladená do bledých tónov, čo dáva pocit čistoty a pokoja a zároveň sa tieto farby prelínajú do kuchyne, kde už sú ladené drevenou pracovnou doskou a čerešničku na torte tomuto priestoru dodáva tehlový obklad. Zvolený gauč dáva celému priestoru dojem honosnosti a zároveň nijako nenarúša túto miestnosť. Podlaha v celom priestore je drevená a tmavšia čo krásne hrá s bledými tónmi.

Pekné nehnuteľnosti v okolí: Dvojizbový byt vo Vrábľoch

Spálňa 

     Spálňa je miestom na oddych a zmierňovanie stresu. Práve preto je dôležité zariadenie, zvolené farby a doplnky, ktoré Vám dopomôžu k najlepšiemu odbúraniu stresov. Je tiež vedecky dokázané, že v spálni strávime až tretinu života tak si ju zariaďme tak aby sme sa cítili príjemne, útulne a uvoľnene. 

     Zaujímavým detailom celej spálne je krémový koberec, ktorý zútulňuje celý priestor. Spálňa je ladená do hnedých odtieňov. Nakoľko je spálňa menšia, šatník, ktorý možno vidieť na fotke poskytuje dostatok odkladacieho miesta. 

Pekné nehnuteľnosti v okolí: Dvojizbový byt vo Vrábľoch

Toaleta a kúpeľňa

     Napriek tomu, že toaleta a kúpeľňa sú samostatné miestnosti, tak sú riešené v rovnakom štýle a pôsobia ako celok. Sú zariadené do zaujímavého moderného štýlu ale zároveň vyvolávajú pocit rustikálnosti. Zaujímavými doplnkami je samotný drevený nábytok tmavej farby doladení jemnými farbami. 

Predsieň

    Túto miestnosť väčšina ľudí považuje za menej podstatnú, veď predsa sa tam len obúvame a obliekame kabáty. Opak je však pravdou a práve predsieň tvorí v človeku prvý dojem z bytu a domu. Práve preto majitelia nič nenechali na náhodu a pekne sa pohrali aj s predsieňou. Celkový dojem tvorí podlaha, ktorá ihneď upúta pozornosť a okamžite vytvorí pocit domova. Ako v celom byte aj tu sa stretávame s drevom avšak už bledým, ktoré je vo forme vešiaku a lavičky s úložným priestorom, ktorá je veľmi praktická a plne využiteľná – každý priestor je využitý na plno a poskytuje ďalší odkladací priestor. Video bytu môžete pozrieť TU:

Pekné nehnuteľnosti v okolí: Dvojizbový byt vo Vrábľoch

 

Dúfame, že sa Vám byt páčil rovnako ako nám, a že sa budete na náš článok o peknom bývaní tešiť každý mesiac. 

P.S: byt je určený na prenájom, o jeho aktuálnosti sa môžete informovať u kolegov na: reality@bydos.firm.sk

P.S2: Ak by ste mali tip na peknú nehnuteľnosť v okolí kontaktujte nás na marketing@bydos.firm.sk

Súvisiace články

Rok 2020 v realitách

Darčeky nielen na Vianoce

Štýly bývania II