Našou ďalšou peknou nehnuteľnosťou je dom, ktorý sa nachádza vo Veľkých Chyndiciach. Veľké Chyndice sú malá obec, ktorá má niečo cez 300 obyvateľov a je situovaná neďaleko Vrábel. Je to tichá obec v krásnom prostredí, obklopená prírodou. Obec je zároveň vzdialená od Vrábel necelých 8 km a od Nitry 23 km, takže dostupnosť do mesta je jednoduchá a rýchla. Dom sa nachádza v centre obce a určite svojou neobyčajnosťou zaujme každého okoloidúceho. 

     Dominantou sú veľké okná na čele domu, orientované ku kostolu,  ktoré zvýrazňuje aj zaujímavá fasáda imitujúca kameň vytvorená rukami majiteľa a jeho priateľov. 

     Tento dom sme si pre Vás vybrali najmä kvôli tomu, že je originálny a navrhnutý podľa predstáv majiteľa, ktorý pri stavbe tohto domu dal do neho svoje srdce a hlavne sny. Je neobyčajný svojim vzhľadom, ale aj riešením a nápadmi, ktoré nás fascinujú. 

     Dom má rozlohu 230 m2 a ukrýva v sebe všetko, čo rodina potrebuje, ba ešte aj viac. V dome sa nachádza obrovská obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou, technická miestnosť, veľký šatník, spálňa s kúpeľnou, samostatná kúpeľňa, detská izba a v blízkej budúcnosti pribudnú ďalšie dve izby nad jedálňou. 

Predsieň

     Už hneď od príchodu vo Vás imponuje pocit priestrannosti nakoľko už samostatná predsieň je široká a dlhá. Predsieň od kuchyne s obývačkou nie je predelená žiadnou stenou ani dverami, takže hneď od príchodu máte možnosť spozorovať veľké priestory, cez ktoré vidíte až na koniec obývačky.  

Obývacia izba s kuchyňou

     Prepojenie obývacej izby s kuchyňou sa už stalo viac menej samozrejmosťou a preto aj tento dom nezaostáva. Len samotná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou má neuveriteľných 90 m2, čo značí o veľkej priestrannosti. V obývacej izbe tvoria najväčšiu dominantu okná, ktoré sú vysoké cez 4 metre a majú nezvyčajný tvar, takže celý priestor krásne presvetľujú. Ďalším krásnym prvkom je priznaný strop a viditeľné trámy, ktoré všetkému dodávajú ten správny šmrnc. Na čelnej stene je rovnaká originálna fasáda ako vonku.

     Kuchyňa je originálna už samá o sebe nakoľko sa majiteľ „pohral“ aj pri jej vytváraní. Celá kuchyňa je svojpomocne vymurovaná presne na mieru podľa predstáv majiteľov a dotvorená je drevenými dvierkami, ktoré jediné boli robené na zákazku u stolára. Jedáleň je zariadená a skombinovaná s nábytkom, ktorý presne zapadá do štýlu zariadenia celého tohto priestoru, takže všetko hrá tón v tóne s dreveným nábytkom doladený červenými doplnkami čo dodáva všetkému neuveriteľnú honosnosť. Súčasťou domu je veľká terasa situovaná k centru obce a obklopuje ho veľký pozemok z prednej ale aj zadnej časti. 

Spálňa 

     Tento dom neprestáva prekvapovať ani v „nočnej“ časti domu. Spálňa má krásne a priestranné rozmery a okrem postele na spanie tu nájdete aj zaujímavú kúpeľňu. Zaujímavosťou tejto kúpeľne je fakt, že ju neoddeľuje od spálne žiadna stena a uprostred spálne je krásna moderná a veľká vaňa, ktorá dodáva tejto miestnosti exkluzivitu a zároveň ju oddeľuje od všedných spální. 

Detská izba

     Detská izba je zariadená tak, aby vyhovovala potrebám dievčatka. Je ladená v neutrálnych farbách nakoľko bude čoskoro presunutá do pripravovaných izieb na „poschodí“ a z tejto izby sa stane hosťovská. Slečna má izbičku zariadenú veľmi vkusne a dievčensky. Nenachádza sa tu nič zbytočné, iba to čo k svojím každodenným aktivitám potrebuje nakoľko väčšiu časť hračiek majú k dispozícii vo svojom kútiku v obývačke, kde trávi celá rodina spolu väčšinu času.  

Toaleta a kúpeľňa

     Druhá kúpeľňa je spojená s toaletou a je ladená do tmavších farieb čo ale dodáva samotnému priestoru špecifický vzhľad. V tejto kúpeľni sa už ale nachádza iba sprchový kút, ktorý je tvorený na moderný štýl a oddelený iba jedným vysokým sklom. Umývadlo je položené na stále populárnejšej drevenej doske čo pôsobí veľmi elegantne.

Plánované izby

     Nad kuchyňou a jedálňou je predpríprava na ďalšie dve izby o rozlohe spolu 40m2, ktoré budú slúžiť ako detské izby pre obe dcérky majiteľov. Čoskoro sa už začnú pripravovať priestranné izby a slečny budú mať svoj vlastný kútik v dome. Budú mať svoje súkromie a kráľovstvo vytvorené na každodenné povinnosti ale aj hranie. 

Dúfame, že sa Vám dom páčil rovnako ako nám, a že sa budete na náš článok o peknom bývaní tešiť aj budúci mesiac. 

P.S: Ak by ste mali tip na peknú nehnuteľnosť v okolí kontaktujte nás na marketing@bydos.firm.sk

Súvisiace články