Ivan rozšíril náš realitný tím a je najnovším a najmladším prírastkom tímu Reality ByDoS. Pôsobí v okolí Požitavia. Má v oku hlavne predaj a kúpu, ale aj prenájom rodinných domov, bytov a pozemkov, a takisto aj investičné nehnuteľnosti. Vo voľnom čase rozhoduje futbalové zápasy. V prípade, že sa rozhodujete či chcete s ním spolupracovať, rozhodujete sa správne. Technické vedomosti, fotografie, video, znalosť trhu a hľadanie tých správnych možností a taktiež neustále napredovanie sú Ivanovou hlavnou doménou. Ak hľadáte správnu nehnuteľnosť, predávate alebo prenajímate dohodnite si s ním schôdzku ešte dnes. 

Prečo ja ako realitný maklér?

Od podávača vody až k práci. Začiatky sú vždy náročné a plné výziev, ale treba ísť k šťastiu naproti. Dôležitou vecou úspechu by taktiež mal byť správny výber okolia, ktoré nám dá šancu na sebarealizáciu a spríjemnenie si života. Ja som si vybral okolie futbalu. Pri ňom spoznávam mnoho ľudí, kamarátov a ich príbehy. Jeden z nich mi dal šancu naštartovať svoj kariéru. Ponuka bola jednoznačná – základy a akási nadstavba do života, budúcnosť a mnoho iného ktoré musím zažiť. Oblasť realít mi ponúka to, po čom túžim ako mladý a aktívny človek. To je sebarealizácia, byť pánom vlastného času, spoznávať nových ľudí, vzdelávať sa a samozrejme tvoriť teda pracovať. Práca s realitami mi ponúka mnoho možností, a preto neváham, nahadzujem to najlepšie oblečenie, úsmev a chuť dosiahnuť nové obzory. Mojou povinnosťou je poskytnúť svojím klientom najväčší komfort a najlepšie poradenstvo a služby

Prečo Reality ByDoS?

Reality ByDoS som si vybral z viacerých dôvodov. Šancu naštartovať kariéru, pohodový pracovný kolektív, poskytnutie odborných informácií o realitách, a sú pre mňa zárukou kvality. Reality ByDoS poskytujú klientom maximálny prínos a úžitok z ponúkaných služieb.

Na začiatku sa mi na prácu ani len nechcelo pomyslieť, veď sú aj príjemnejšie činnosti. Lenže ako sa píše v múdrych knihách, bez prace nie sú rezne a tie mám veľmi rád. Reality ByDoS si ma vybrali, pretože videli vo mne potenciál a dali mi šancu. Mojou úlohou je tu šancu čo najlepšie využiť.

Súvisiace články